Vítejte, welcome, ahoj!

14. července 2010 v 23:38 | Myra43
Dnešního dne zahajuji provoz nového blogu, který se bude zaměřovat výhradně na zlepšení informovanosti všech hráčů a fanoušků zatím jediného rally simulátoru pro PC: Richard Burns Rally. Základní myšlenkou je co nejaktuálnější info o tom, co se zrovna důležitého ve světě RBR odehrává, při zachování (pokud možno) nestrannosti příspěvků a přehlednosti hlavních informací. Zatím povedu blog sám, ale v nejbližší době chci dát prostor i dalším spolupracovníkům, kteří se mi hlásí. Právě kvůli všem, kteří budou někdy chtít uveřejnit nějakou aktualitu bych nyní rád napsal několik zásad:
1. kvůli přehlednosti pro zahraniční návštěvníky musím omezit použití našeho krásného mateřského jazyka na minimum. Proto jsem vymyslel systém tagů, které budou doplněny maximálně obrázkem a krátkou poznámkou, ta se může přeložit do angličtiny buď v komentáři, popřípadě si ji zájemci převedou přes on-line slovník. Proto musí být maximálně srozumitelná a stručná. Pro hluboké úvahy a eventuální citové výlevy lze použít odkazy na jiné stránky a fóra.
2. pro udržení přehlednosti celého blogu by měly být i obrázky max. v rozměru 640x480. Pro info to postačí. Protože nevím, jak se kdo staví k autorským právům na své screenshoty, budu se maximálně snažit o užití své tvorby a o totéž bych požádal i ostatní přispěvatele. Za výjimku lze považovat pouze obrázky vybavené vodoznakem přímo od autora.
3.Má-li být součástí zprávy odkaz na download, nebo neautorizovaný screen, musí směřovat vždy na celou stránku, nikoli na konkrétní prvek.
První, zkušební novinku jsem si samozřejmě vyhradil pro sebe (samo, že jen v rámci testu).
___________________________________________________________________________

WIP skin Fabia S2000 Kopecky - Stary Rally Salento
WIPskin1
Source: Zmodrally
 


Komentáře

1 zmodrally zmodrally | 14. července 2010 v 23:55 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama